Oto Pasta Cila
Oto Pasta Cila

Oto Pasta Cila

 

Pasta ve cila ayrı işlemlerdir ancak bir arada yapılarak işlem tamamlanmaktadır. Pasta işlemi ile birlikte araçta yer alan ufak çizik ya da deformasyon gibi durumlara karşı sıvı zımpara işlemi uygulanmasıdır. Bu işlem ile birlikte aracınızın pürüzsüz görünmesi sağlanmaktadır. Pasta cila işleminde ikinci aşama olarak yapılan cila ise, aracınızın zaman içerisinde maruz kaldığı tüm olaylara karşı parlatma ve koruma işlemi görmektedir. Yapısı nedeniyle ince bir katman ahalinde yapılan pasta cila işlemi 3-4 ay kadar bir kalıcılığa sahiptir.

 

Boya koruma ve pasta cila aynı uygulamalar mıdır?

 

Sorusuna bakıldığında benzer yanları gözükmektedir. Ancak uygulama aşamaları ve sunmuş olduğu hizmetlerle birlikte aynı konumda değillerdir. Aracınıza her iki uygulamayı da yaptırırken herhangi bir endişe duymadan yaptırabilirsiniz. Ancak dikkat etmeniz gereken durum aracınızın ihtiyacının önceliğidir. Eğer aracınızda çizik söz konusu ise pasta cila işlemi yaptırmanız en doğrusu olacaktır.

 

Aracınıza pasta cila veya boya koruma yaptırmak için şuan en uygun yerdesiniz. Şimdi tüm Türkiye'de bulunan üye iş yerlerimizden fiyat, yorum karşılaştırması yaparak kendinize en uygun firmayı bulabilirsiniz. 

 

mamak pasta cila uygulaması,mamak pasta cila fiyatları,mamak pasta cila,mamak pasta cila yapanlar,mamak pasta cila işlemleri,mamak oto pasta cila uygulaması,mamak oto pasta cila fiyatları,

 

 

Bu site, Sitesepeti ve Solido Grup güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014
menopozun belirtileri nelerdir menopoz ağrıları nelerdir erken menopoz bitkisel çözüm saraçoğlu menopozun etkileri erken menopoz bitkisel tedavi menopoz belirtileri nelerdir bitkisel tedavi yöntemleri erken menopoz bitkisel çözüm